Kolejna niezapomniana przygoda naszych uczniów klas trzecich już za nami!
W dniach 18–27 maja 2026 roku trzecioklasiści uczestniczyli w wyjeździe na Zieloną Szkołę do Jastrzębiej Góry. Ten czas upłynął pod znakiem pięknej pogody, aktywności i wielu ciekawych doświadczeń. Uczniowie Społecznej mieli okazję nie tylko świetnie się bawić, ale także jeszcze lepiej się poznać i wspólnie podsumować trzy lata nauki na pierwszym etapie edukacji.
Jak wyglądał ten wyjątkowy wyjazd? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
Wyjazd na zieloną szkołę w terminie od 18.05.2026 r. do 27.05.2026 r. został dofinansowany ze środków WFOŚiGW w Katowicach.