NASZE OSIĄGNIĘCIA

2016-04-29

Mateusz Marcol kl. II a

Laureat 1. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUSEK

2016-04-29

Marta Kostrzewska kl. II a

Laureatka 8. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUSEK

2016-04-27

Marta Michno kl. VI a

Laureatka XXIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2016-04-27

Martyna Rozkosz kl. V a

Laureatka XXIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2016-04-27

Zuzanna Zejer kl. V a

Laureatka XXIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2016-04-27

Olimpia Baryła kl. VI a

Laureatka XXIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2016-03-31

Hubert Zimny kl. VI a

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego

2016-03-31

Mateusz Obłój kl. VI a

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki

2015-12-01

Mateusz Obłój kl. VI a

II miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-12-01

Franciszek Lampart kl. VI a

V miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-11-25

Hanna Marek kl. VI a

Wyróżnienie w konkursie piosenki angielskiej „Jesienne Rykowisko czyli śpiewać każdy może”.

2015-11-16

Klasa III a

II miejsce w konkursie „Zdrowym być, to aktywnie żyć”

2016-04-29

Marta Kostrzewska kl. II a

Laureatka 8. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUSEK

2016-04-27

Marta Michno kl. VI a

Laureatka XXIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2016-04-27

Martyna Rozkosz kl. V a

Laureatka XXIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2016-04-27

Zuzanna Zejer kl. V a

Laureatka XXIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2016-04-27

Olimpia Baryła kl. VI a

Laureatka XXIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2016-03-31

Hubert Zimny kl. VI a

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego

2016-03-31

Mateusz Obłój kl. VI a

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki

2015-12-01

Mateusz Obłój kl. VI a

II miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-12-01

Franciszek Lampart kl. VI a

V miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-11-25

Hanna Marek kl. VI a

Wyróżnienie w konkursie piosenki angielskiej „Jesienne Rykowisko czyli śpiewać każdy może”.

2015-11-16

Klasa III a

II miejsce w konkursie „Zdrowym być, to aktywnie żyć”

2016-03-31

Hubert Zimny kl. VI a

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego

2016-03-31

Mateusz Obłój kl. VI a

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki

2015-12-01

Mateusz Obłój kl. VI a

II miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-12-01

Franciszek Lampart kl. VI a

V miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-11-25

Hanna Marek kl. VI a

Wyróżnienie w konkursie piosenki angielskiej „Jesienne Rykowisko czyli śpiewać każdy może”.

2015-11-16

Klasa III a

II miejsce w konkursie „Zdrowym być, to aktywnie żyć”

2016-03-31

Olimpia Baryła kl. VI a

Laureatka XXIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2016-03-31

Hubert Zimny kl. VI a

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego

2016-03-31

Mateusz Obłój kl. VI a

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki

2015-12-01

Mateusz Obłój kl. VI a

II miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-12-01

Franciszek Lampart kl. VI a

V miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-11-25

Hanna Marek kl. VI a

Wyróżnienie w konkursie piosenki angielskiej „Jesienne Rykowisko czyli śpiewać każdy może”.

2015-11-16

Klasa III a

II miejsce w konkursie „Zdrowym być, to aktywnie żyć”

2015-06-09

Wiktoria Wajda kl. VI a

III miejsce w XXI Rybnickich Igrzyskach Szkół Podstawowych i Gimnazjów – 50 m stylem dowolnym

2015-06-09

Olga Pawlik kl. V a

II miejsce w XXI Rybnickich Igrzyskach Szkół Podstawowych i Gimnazjów – 50 m stylem klasycznym

2015-06-09

Hanna Buchwald kl. IV a

I miejsce w XXI Rybnickich Igrzyskach Szkół Podstawowych i Gimnazjów – 50 m stylem dowolnym

2015-06-09

Olga Pawlik, Wiktoria Wajda, Olimpia Baryła, Paulina Chorągwicka

III miejsce w XXI Rybnickich Igrzyskach Szkół Podstawowych i Gimnazjów – sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym

2015-06-03

Franciszek Lampart kl. V a

Bardzo dobry wynik w Kangurze Matematycznym

2015-06-03

Olga Szymczak kl. VI a

Wyróżnienie w Kangurze Matematycznym

2015-12-01

Mateusz Obłój kl. VI a

II miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-12-01

Franciszek Lampart kl. VI a

V miejsce w Rybnickim Konkursie Matematycznym

2015-11-25

Hanna Marek kl. VI a

Wyróżnienie w konkursie piosenki angielskiej „Jesienne Rykowisko czyli śpiewać każdy może”.

2015-11-16

Klasa III a

II miejsce w konkursie „Zdrowym być, to aktywnie żyć”

2015-06-09

Wiktoria Wajda kl. VI a

III miejsce w XXI Rybnickich Igrzyskach Szkół Podstawowych i Gimnazjów – 50 m stylem dowolnym

2015-06-09

Olga Pawlik kl. V a

II miejsce w XXI Rybnickich Igrzyskach Szkół Podstawowych i Gimnazjów – 50 m stylem klasycznym

2015-06-09

Hanna Buchwald kl. IV a

I miejsce w XXI Rybnickich Igrzyskach Szkół Podstawowych i Gimnazjów – 50 m stylem dowolnym

2015-06-09

Olga Pawlik, Wiktoria Wajda, Olimpia Baryła, Paulina Chorągwicka

III miejsce w XXI Rybnickich Igrzyskach Szkół Podstawowych i Gimnazjów – sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym

2015-06-03

Franciszek Lampart kl. V a

Bardzo dobry wynik w Kangurze Matematycznym

2015-06-03

Olga Szymczak kl. VI a

Wyróżnienie w Kangurze Matematycznym

2015-06-03

Mateusz Obłój kl. V a

Wyróżnienie w Kangurze Matematycznym

2015-06-03

Franciszek Lampart kl. V a

Laureat konkursu Albus Matematyczny

2015-06-03

Olga Szymczak kl. VI a

Laureatka konkursu Albus Matematyczny

2015-06-03

Julia Cwynar kl. VI a

Laureatka konkursu Albus Matematyczny

2015-06-03

Mateusz Obłój kl. V a

Wyróżnienie w konkursie Albus Matematyczny

2015-06-03

Patryk Żymełka kl. VI a

Wyróżnienie w konkursie Albus Matematyczny

2015-06-03

Aleksandra Stokłosa kl. VI a

Wyróżnienie w konkursie Albus Matematyczny

2015-06-03

Olimpia Baryła kl. V a

Wyróżnienie w konkursie Albus Matematyczny

2015-05-12

Franciszek Lampart kl. V a

Laureat 1. miejsca w konkursie języka angielskiego Galileo

2015-05-12

Mateusz Obłój kl. V a

Laureat 1. miejsca w konkursie języka angielskiego Galileo

2015-05-11

Daria Mulińska kl. V a

Wyróżnienie w konkursie języka angielskiego Galileo

2015-05-11

Zofia Sądel kl. V a

10. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureatka

2015-05-11

Julia Cwynar kl. VI a

10. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureatka

2015-05-11

Wiktoria Wajda kl. VI a

9. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureatka

2015-05-11

Patryk Żymełka kl. VI a

9. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureat

2015-05-11

Aleksandra Miera kl. V a

8. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureatka

2015-05-11

Michał Grząśko kl. IV a

8. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureat

2015-05-11

Olimpia Baryła kl. V a

7. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureatka

2015-05-11

Rafał Małecki

7. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureat

2015-05-11

Marta Michno kl. V a

6. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureatka

2015-05-11

Hubert Zimny kl. V a

6. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureat

2015-05-11

Magdalena Hanak kl. V a

5. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureatka

2015-05-11

Hanna Marek kl. V a

5. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureatka

2015-05-11

Paweł Dragon kl. V a

4. miejsce w konkursie języka angielskiego Galileo – laureat

2015-04-28

Liwia Wojtczak kl. VI a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Piękno gór”

2015-04-28

Zofia Piechaczek kl. III a

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Piękno gór”

2015-03-20

Wiktoria Wajda kl. VI a

1. miejsce – 50 m stylem dowolnym- 2002 r. w Miejskich Zawodach Pływackich

2015-03-20

Rafał Małecki kl. V a

2. miejsce – 50 m stylem klasycznym – 2003 r. w Miejskich Zawodach Pływackich

2015-03-20

Marta Michno kl. V a

2. miejsce – 50 m stylem klasycznym – 2003 r. w Miejskich Zawodach Pływackich

2015-03-20

Franciszek Lampart kl. V a

2. miejsce – 50 m stylem motylkowym – 2003 r. w Miejskich Zawodach Pływackich

2015-03-20

Olimpia Baryła kl. V a

3. miejsce – 50 m stylem motylkowym – 2003 r. w Miejskich Zawodach Pływackich

2015-03-20

Jakub Cierniak kl. IV a

3. miejsce – 50 m stylem dowolnym – 2004 r. w Miejskich Zawodach Pływackich

2015-03-20

Hanna Buchwald kl. IV a

2. miejsce – 50 m stylem klasycznym – 2004 r. w Miejskich Zawodach Pływackich

2015-03-20

Antoni Lampart kl. IV a

3. miejsce – 50 m stylem klasycznym – 2004 r. w Miejskich Zawodach Pływackich

2015-03-20

Jakub Bielowski kl. II a

2. miejsce – 50 m stylem grzbietowym – 2006 r. w Miejskich Zawodach Pływackich

2015-03-06

Wiktoria Wajda kl. VI a

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

2015-02-26

Patryk Żymełka kl. VI a

Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Literackim Języka Angielskiego „Golden Pen”

2015-02-26

Julia Cwynar kl. VI a

II miejsce w III Powiatowym Konkursie Literackim Języka Angielskiego „Golden Pen”

2015-02-20

Julia Prus kl. III a

1. miejsce w powiatowym dyktandzie z języka angielskiego Helen Doron

2014-12-17

Fabian Koźlik kl. VI a

Laureat 8. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2014-12-17

Wiktoria Wajda kl. VI a

Laureatka 7. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2014-12-17

Paulina Chorągwicka kl. VI a

Laureatka 5. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2014-12-17

Patryk Żymełka kl. VI a

Laureat 1. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2014-12-17

Franciszek Lampart kl. V a

Laureat 1. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2014-11-20

Franciszek Lampart kl. V a

III miejsce w rejonowym etapie Konkursu Biblijnego

2014-10-10

Franciszek Lampart Kl. V a, Ha Mi Le Hoang kl. VI a, Olga Szymczak kl. VI a, Wiktoria Wajdakl. VI a

II miejsce w XII Wojewódzkim Plenerowym Konkursie Przyrodniczym „Leśnym tropem”

2014-06-16

Olga Szymczak kl. V a

Wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej ” Adoptuj!-nie kupuj…Zwierzaka”

2014-06-16

Maja Węgrzyk kl. I a

Wyróżnienie w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2014-06-16

Lena Milanowska kl. I a

Wyróżnienie w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2014-06-16

Paweł Dragon kl. IV a

Wyróżnienie w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2014-06-16

Franciszek Lampart kl. IV a

Wyróżnienie w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2014-06-16

Mateusz Obłój kl. IV a

Wyróżnienie w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2014-06-16

Hubert Zimny kl. IV a

Wyróżnienie w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2014-06-16

Olga Szymczak kl. V a

Wyróżnienie w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2014-06-06

Patrtyk Żymełka kl. V a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2014”

2014-06-06

Michał Grząśko kl. III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2014”

2014-06-06

Robert Wieczorek kl. III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2014”

2014-06-06

Mateusz Obłój kl. IV a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2014”

2014-06-06

Franciszek Lampart kl. IV a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2014”

2014-06-06

Wiktoria Wajda kl. V a

Lureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego „Klio 2014”

2014-06-06

Agata Kałuża kl. V a

Lureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego „Klio 2014” – praca plastyczna

2014-06-06

Marta Michno kl. IV a

Lureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego „Klio 2014” – praca fotograficzna

2014-06-06

Patryk Żymełka kl. V a

Bardzo dobry wynik w konkursie języka angielskiego „Fox”

2014-06-06

Hubert Zimny kl. IV a

Bardzo dobry wynik w konkursie języka angielskiego „Fox”

2014-06-06

Paweł Dragon kl. IV a

Bardzo dobry wynik w konkursie języka angielskiego „Fox”

2014-06-06

Wiktoria Wajda kl. V a

Dobry wynik w konkursie języka angielskiego „Fox”

2014-06-06

Mateusz Obłój kl. IV a

Dobry wynik w konkursie języka angielskiego „Fox”

2014-06-06

Franciszek Lampart kl. IV a

Dobry wynik w konkursie języka angielskiego „Fox”

2014-06-06

Hanna Marek kl. IV a

Dobry wynik w konkursie języka angielskiego „Fox”

2014-06-06

Robert Wieczorek kl. III a

2. miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

2014-06-06

Michał Grząśko kl. III a

4. miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

2014-06-06

Franciszek Lampart kl. IV a

1. miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

2014-06-06

Mateusz Obłój kl. IV a

3. miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

2014-06-06

Olga Szymczak kl. V a

2. miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

2014-06-06

Piotr Rubin kl. VI a

4. miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

2014-06-05

Franciszek Lampart kl. IV a

Laureat 5. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-06-05

Hanna Marek kl. IV a

Laureatka 7. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-06-05

Hubert Zimny kl. IV a

Laureat 9. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-06-05

Paweł Dragon kl. IV a

Laureat 9. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-06-05

Mateusz Obłój kl. IV a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-06-05

Magdalena Hanak kl. IV a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-06-05

Wiktoria Wajda kl. V a

Laureatka 3. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-06-05

Patryk Żymełka kl. V a

Laureat 5. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-06-05

Julia Cwynar kl. V a

Laureatka 5. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-06-05

Ha Mi Le Hoang kl. V a

Laureatka 10. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Albus”

2014-04-29

Wiktoria Wajda kl. V a

1. miejsce w konkursie języka angielskiego „English Culture”

2014-04-28

Wiktoria Wajda kl.V a

Laureatka XXI Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia”

2014-04-11

Patryk Żymełka kl. V a

Laureat 6. miejsca w konkursie języka angielskiego „Galileo”

2014-04-11

Ha Mi Le Hoang kl. V a

Wyróżnienie w konkursie języka angielskiego „Galileo”

2014-04-11

Franciszek Lampart kl. IV a

Laureat 9. miejsca w konkursie języka angielskiego „Galileo”

2014-04-11

Mateusz Obłój kl. IV a

Laureat 10. miejsca w konkursie języka angielskiego „Galileo”

2014-04-11

Hanna Marek, Paweł Dragon, Hubert Zimny – kl. IV a

Wyróżnienie w konkursie języka angielskiego „Galileo”

2014-04-11

Maciej Wilgucki kl. VI a

Wyróżnienie w konkursie języka angielskiego „Galileo”

2014-04-10

Wiktoria Wajda kl. V a

Laureatka 3. miejsca w konkursie języka angielskiego „Galileo”

2014-03-17

Robert Wieczorek kl. III a

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematycznym Klas Młodszych

2014-03-11

Franciszek Lampart kl. IV a

I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych (styl dowolny)

2014-03-11

Rafał Małecki kl. IV a

I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych (styl klasyczny)

2014-03-11

Wiktoria Wajda kl. V a

II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych (styl dowolny)

2014-03-11

Marta Michno kl. IV a

II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych (styl klasyczny)

2014-03-11

Patryk Żymełka kl. V a

III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych (styl grzbietowy)

2014-03-11

Paweł Rubin kl. VI a

III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych (styl dowolny)

2014-03-06

Patryk Żymełka kl. V a

III miejsce w II Powiatowym Konkursie Literackim Języka Angielskiego „Golden Pen”

2014-02-28

Adam Wieczorek kl. V a, Paweł Rubin kl. VI a, Piotr Rubin kl. VI a

II miejsce w Mistrzostwach Rybnika Chłopców w tenisie Stołowym – drużyna SSP

2014-02-17

Maciej Wilgucki kl. VI a

III miejsce w Okręgowym Konkursie Języka Angielskiego STARS

2014-01-10

Patryk Żymełka kl. V a

II miejsce (laureat) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2014-01-10

Wiktoria Wajda kl. V a

VII miejsce (laureatka) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2013-10-20

Paulina Chorągwicka, Liwia Wojtczak, Natalia Prus, Magda Klepka – kl. V a

III miejsce w konkursie „Śpiewać każdy może… czyli jesienne rykowisko”

2013-06-03

Eliasz Cholajda kl. VI a

VI miejsce w Krajowym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej dla uczniów szkół podstawowych

2013-06-03

Eliasz Cholajda, Kacper Kozaczko (kl. VI a), Paweł Rubin, Piotr Rubin (kl. V a)

II miejsce w rywalizacji województw w Finale Krajowego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej dla uczniów szkół podstawowych

2013-05-17

Julia Cwynar kl. IV a

Bardzo dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2013”

2013-05-17

Patrycja Tkocz kl. VI a

Bardzo dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2013”

2013-05-17

Aleksandra Cykowska kl. VI a

Bardzo dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2013”

2013-05-17

Wiktoria Wajda kl. IV a

Laureatka Konkursu Języka Angielskiego „Fox 2013”

2013-05-17

Patryk Żymełka IVa

Dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2013”

2013-05-17

Paweł Dragon IIIa

Dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2013”

2013-05-17

Hubert Zimny IIIa

Dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2013”

2013-03-22

Franciszek Lampart kl. III a

Laureat konkursu „Olimpusek z języka angielskiego”

2013-03-21

Mateusz Obłój kl. III a

Wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”

2013-03-21

Kacper Kozaczko kl. VI a

Wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”

2013-03-21

Michał Grząśko kl. II a

Bardzo dobry wynik w konkursie „Kangur Matematyczny”

2013-03-20

Natalia Palenga kl. III a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kreska”

2013-03-15

Franciszek Lampart (kl. III a)

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematycznym Klas Młodszych

2013-03-13

Franciszek Lampart i Marta Michno (kl. III a), Wiktoria Wajda (kl. IV a), Kacper Kozaczko (kl. VI a)

I miejce w Miejskich Zawodach Pływackich (50 m stylem dowolnym lub klasycznym)

2013-03-13

Patryk Żymełka (kl. IV a), Aleksandra Cykowska i Krystyna Noga (kl. VI a)

II miejsce w Miejskich Zawodach Pływackich (50 m stylem klasycznym lub grzbietowym)

2013-01-15

Mateusz Obłój kl. III a

Laureat II miejsca w woj. śląskim w Alfiku Matematycznym

2013-01-11

Weronika Wieczorek kl. VI a i Patryk Żymełka kl. IV a

Laureaci III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2013-01-11

Julia Cwynar kl. IV a

Laureatka IV miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2012-12-12

Zofia Piechaczek kl. I a

Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Śląskiej „Karolinka 2012”

2012-11-23

Julia Cwynar kl. IV a, Magda Klepka kl. IV a, Ola Cykowska kl. VI a, Patrycja Tkocz kl. VI a

II miejsce w w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Śpiewać każdy może, czyli jesienne rykowisko”

2012-11-15

Kinga Janik kl. II a, Paweł Dragon kl. III a, Hubert Zimny kl. III a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2012-10-11

Kamila Plewa, Patrycja Tkocz, Weronika Wieczorek, Kacper Kozaczko – VIa

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym „Leśnym Tropem”

2012-06-20

Wiktoria Wajda i Hubert Zimny

II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Stop lekomanii” w kategorii klas I – III

2012-06-20

Weronika Wieczorek i Filip Pańczyk

II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Stop lekomanii” w kategorii klas IV – VI

2012-05-30

Mateusz Obłój IIa

Laureat Matematycznych Mistrzostw Polski

2012-05-30

Franciszek Lampart kl II a

2 miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski

2012-05-30

Hubert Zimny kl. II a

3 miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski

2012-05-30

Karol Wolski kl. V a

1 miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski

2012-05-30

Weronika Wieczorek kl. V a

2 miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski

2012-05-30

Ha Ram Kang

3 miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski

2012-05-30

Maciej Wilgucki kl. IV a

2 miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski

2012-05-28

Mateusz Obłój kl. II a

I miejsce w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2012-05-28

Franciszek Lampart kl. II a, Hubert Zimny kl. II a, Paweł Dragon kl. II a, Wiktoria Wajda kl. III a, Olga Szymczak kl. III a, Patryk Żymełka kl. III a

Wyróżnienia w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2012-05-10

Karol Wolski, klasa V a

Bardzo dobry wynik w konkursie „Kangur Matematyczny”

2012-05-10

Hubert Zimny, Mateusz Obłój, Franciszek Lampart – klasa IIa, Weronika Wieczorek – klasa V a, Paweł Maciończyk – klasa VI a

Wyróżnienia w konkursie „Kangur Matematyczny”

2012-05-09

Patrycja Tkocz Va

III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie „Żyj zdrowo, bezpiecznie i ekologicznie”

2012-05-09

Weronika Wieczorek Va

III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie „Żyj zdrowo, bezpiecznie i ekologicznie”

2012-04-25

Patryk Żymełka IIIa

I miejsce w powiecie w Konkursie z języka angielskiego FOX

2012-04-25

Wiktoria Wajda IIIa

III miejsce w powiecie w Konkursie z języka angielskiego FOX

2012-04-25

Karol Wolski Va

I miejsce w powiecie w Konkursie z języka angielskiego FOX

2012-04-25

Aleksandra Cykowska Va

IV miejsce w powiecie w Konkursie z języka angielskiego FOX

2012-04-25

Klaudia Żymełka VIa

V miejsce w powiecie w Konkursie z języka angielskiego FOX

2012-03-02

Wiktoria Wajda kl. III a

Wyróżnienie w Konkursie Ortograficznym „Młody Mistrz Ortografii”

2012-03-01

Paweł Maciończyk kl. VI a

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii

2012-02-26

Paweł Maciończyk VIa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki z elementami Przyrody

2012

Olga Szymczak III a

Laureatka II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Przyroda polska – drzewa”

2012-01-23

Paweł Maciończyk VIa

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego z elementami Historii

2012-01-23

Bartosz Szymczak VIa

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego z elementami Historii

2012-01-19

Paweł Maciończyk VIa

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

2011

Wiktoria Stania

Laureatka III miejsca w Miedzyszkolnym Konkursie na Najpiękniejszą Bombkę

2011-12-01

Paweł Maciończyk

Laureat III miejsca w RYbnickim KOnkursie MAtematycznym „RYKOMAT”

2011-11-24

Paweł Maciończyk

Laureat I miejsca w Konkursie Wiedzy Biblijnej – etap rejonowy

2011-10-15

Bartosz Szymczak

IV miejsce w Turnieju Tańca Sportowego

2011-10-12

Klaudia Żymełka, Paweł Maciończyk, Piotr Stroka, Bartosz Szymczak

III miejsce w Rybnickim Plenerowym Konkursie „Leśnym Tropem”

2011

Aleksandra Cykowska

Laureatka 1. miejsca w konkursie plastycznym „Życie zakonne”.

2011

Klaudia Żymełka

Laureatka 2. miejsca w IX Rybnickiej Międzyszkolnej Olimpiadzie „Witajcie w świecie mitów greckich”

2011-05-10

Kinga Masłowska IVa

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Kangur Matematyczny”

2011

Dominika Zielińska, Karol Wolski

Laureaci 2. miejsca w konkursie plastycznym „Życie zakonne”.

2011

Zawody pływackie

1. Karol Zdziebczok – I miejsce (100 m stylem dowolnym); 2. Piotr Stroka – II miejsce (100 m stylem grzbietowym); 3. Dawid Szulik – II miejsce (100 m stylem klasycznym); 4. Aleksandra Cykowska – II miejsce (50 m stylem klasycznym); 5. Kamila Plewa – II miejsce (50 m stylem grzbietowym); 6. Natalia Płoskonka – II miejsce (50 m stylem klasycznym); 7. Wiktoria Wajda – II miejsce (50 m stylem dowolnym); 8. Szymon Kozaczko – II miejsce (100 m stylem dowolnym); 9. Dominika Skupień – II miejsce (100 m stylem klasycznym); 10. Karol Wolski – III miejsce (50 m stylem klasycznym). Dodatkowo: 1. II miejsce w kategorii chłopców kl. 5-6, 4×50 m stylem zmiennym; 2. II miejsce w kategorii dziewcząt kl. 3-4, 4×50 m stylem dowolnym. Oraz III miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców.

2011

Maciej Wilgucki III a

Wyróżnienie w konkursie Młody Mistrz Matematyki

2010-05-10

Ewa Jakubowska VIa

V miejsce w X Jubileuszowym Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Ziemi Śląskiej „Moja Ty Ziemio Rodzima..”

2010

Laureaci zawodów pływackich

III miejsce – Wiktoria Wajda, 50 m  stylem dowolnym; III miejsce – Ola Cykowska, 50 m stylem klasycznym; III miejsce – Kacper Kozaczko, 50 m stylem grzbietowym; III miejsce – Filip Buchwald, 50 m stylem motylkowym; II miejsce – Dawid Szulik, 50 m stylem klasycznym; II miejsce – Dominika Skupień – 100 m stylem grzbietowym; III miejsce – dziewczęta, 4×50 m stylem dowolnym

2010-03-15

Kinga Masłowska

Zdobywczyni 4 miejsca w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym

2010-02-10

Kinga Masłowska

Laureatka II miejsca w Rybnickim Konkursie Matematycznym „Młody mistrz matematyki”

2009-12-14

Kinga Masłowska, IIIa

Finalistka X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Bajkowe zadania”

2009

Aleksandra Cykowska, IIIa

Finalistka X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Bajkowe zadania”

2009-12-14

Zachary Smerin, IIIa

Finalista X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Bajkowe zadania”

2009-12-14

Weronika Wieczorek, IIIa

Finalistka X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Bajkowe zadania”

2009-11-13

Aleksandra Dyrda, Ewa Jakubowska, Karolina Plewa

Laureatki I Międzyszkolnego Konkursu o Prawach Dziecka

2009

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Krajów Unii Europejskiej „Podróż do Italii”.

Ewa Jakubowska i Grzegorz Stroka zostali laureatami II miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Krajów Unii Europejskiej „Podróż do Italii”.

2009

Wyróżnienie w III Wojewódzkim Korespondencyjnym Konkursie Poezji Dziecięcej „Do gwiazd jest bliżej niż krok”

Wiktoria Prus zdobyła wyróżnienie w III Wojewódzkim Korespondencyjnym Konkursie Poezji Dziecięcej „Do gwiazd jest bliżej niż krok”. Gratulujemy.

2009

Wyróżnienie w III Wojewódzkim Korespondencyjnym Konkursie Poezji Dziecięcej „Do gwiazd jest bliżej niż krok”. Gratulujemy.

Klasa II zdobyła wyróżnienie w III Wojewódzkim Korespondencyjnym Konkursie Poezji Dziecięcej „Do gwiazd jest bliżej niż krok”. Gratulujemy.

2009

Wicemistrz Iskry w kategorii Duet Dzieci na Mistrzostwach Iskry 2009

Aleksandra Cykowska zdobyła wicemistrza w kategorii Duet Dzieci na Mistrzostwach Iskry w 2009 r.

2009

III miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym chłopców na zawodach pływackich w XV Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów

Filip Buchwald zajął III miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym chłopców na zawodach pływackich w XV Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Gratulujemy.

2009

Laureat Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Kangur 2009”

Paweł w tegorocznym Konkursie KANGUR 2009  zdobył: 4 miejsce w powiecie, 29 miejsce w okręgu.

2009

Laureat Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Kangur 2009”

Kinga w tegorocznym Konkursie KANGUR 2009  zdobyła: 3 miejsce w powiecie, 7 miejsce w okręgu.

2009

Laureat Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Kangur 2009”

Karol w tegorocznym Konkursie KANGUR 2009  zdobył: 10 miejsce w powiecie, 75 miejsce w okręgu.

2009-03-18

Maciej Gruszczyk

Wyróżnienie w VII Rybnickiej Młodzieżowej Nagrodzie Nobla w kategorii FOTOGRAFIA

2009-03-18

Błażej Bugla

Wyróżnienie w VII Rybnickiej Młodzieżowej Nagrodzie Nobla w kategorii HUMANISTYCZNEJ

2009-03-18

Weronika Kozaczko

Laureatka (Nobel) w VII Rybnickiej Młodzieżowej Nagrodzie Nobla w kategorii ARTYSTYCZNEJ

2009-03-12

Agata Tragarz kl. VI

Laureat 10-go miejsca o ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii „Olimpus – sesja zimowa”

2009-03-12

Agata Chmielowska kl. VI

Laureat 9-go miejsca o ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii „Olimpus – sesja zimowa”

2009-03-12

Karol Kańczok kl. VI

Laureat 10-go miejsca o ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii „Olimpus – sesja zimowa”

2009

Laureat I miejsca w Rybnickim Konkursie Matematycznym kl. III

Paweł Maciończyk z kl. III zajął I miejsce w Konkursie Matematycznym i został Mistrzem Matematykiem. Pawełek będzie reprezentował rybnickich uczniów w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym. Gratulujemy  

2009-01-19

Paweł Maciończyk kl. III

Laureat III miejsca w Miejskim Konkursie „Młody Mistrz Ortografii kl. I-III”

2009

Zwycięzcy III Lekcji Patriotycznej – Puchar przechodni

Klasa II pod opieką pani Barbary Morawiec zdobyła Puchar przechodni III Lekcji Śpiewu Patriotycznego pod hasłem „Żeby Polska była Polską”. Uczniowie przygotowali utwór „Ułan i dziewczyna”. Zwycięzcy odebrali przechodni Puchar i będą się nim cieszyli do przyszłego roku.

2008-02-01

Paweł Maciończyk kl. III

Laureat III miejsca w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym kl. III

2008

Agata Stanek

II miejsce w miejskich drużynowych zawodach pływackich na dystansie 50 m stylem klasycznym dziewcząt

2008

Błażej Bugla

Laureat – IX miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z j. angielskiego OLIMPUS sesja zimowa 2008

2008

Weronika Rybok

III miejsce w miejskich drużynowych zawodach pływackich na dystansie 100 m stylem klasycznym dziewcząt

2008

Marta Radziszewska

I miejsce w miejskich drużynowych zawodach pływackich na dystansie 100 m stylem grzbietowym dziewcząt

2008

Mateusz Rudek

I miejsce w miejskich drużynowych zawodach pływackich na dystansie 100 m stylem dowolnym chłopców

2008

Hanna Rodacka

III miejsce w miejskich drużynowych zawodach pływackich na dystansie 100 m stylem klasycznym dziewcząt

2008

Joachim Adamski

III miejsce w miejskich drużynowych zawodach pływackich na dystansie 100 m stylem grzbietowym chłopców

2008

Patryk Domagała

Nobel w kategorii technicznej w Rybnickiej Młodzieżowej Nagrodzie Nobla

2008

Grzegorz Stroka

Laureat, V miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS,

2008

Ewa Jakubowska

Laureat, VIII miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS,

2008

Maciej Małecki

Laureat, IX miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS,

2008

Agata Chmielowska

Laureat, X miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS,

2008

Ewa Jakubowska

Laureat, X miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS,

2008

Kinga Masłowska

Laureat Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Kangurek 2008”

2008

Filip Pańczyk

Laureat Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Kangurek 2008”

2008

Paweł Maciończyk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

2008

Jakub Siewiorek

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

2008

Joachim Adamski

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

2008

Wiktor Oleś

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

2008

Barbara Palka

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

2008

Weronika Kozaczko

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

2008

Kacper Szendzielorz

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

2008

Patryk Domagała

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

2008

Beata Kwiatoń

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

2008

Mateusz Rudek

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

2008

Ewa Jakubowska i Grzegorz Stroka

II miejsce w konkursie

2008

Laureaci zawodów pływackich

III miejsce – Wiktoria Wajda, 50 m  stylem dowolnym; III miejsce – Ola Cykowska, 50 m stylem klasycznym; III miejsce – Kacper Kozaczko, 50 m stylem grzbietowym; III miejsce – Filip Buchwald, 50 m stylem motylkowym; II miejsce – Dawid Szulik, 50 m stylem klasycznym; II miejsce – Dominika Skupień – 100 m stylem grzbietowym; III miejsce – dziewczęta, 4×50 m stylem dowolnym

2008

Hubert Zimny IIIa

Dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2013”

2008

Paweł Dragon IIIa

Dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2013”

Społeczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Jerzego Kukuczki w Rybniku

    


    

@SSPKukuczki
sord.rybnik.pl ssp.rybnik,pl sg.rybnik.pl